risotto recept foodblog foodinista Limoenrisotto met garnalen nom nom nom tag foodblog foodinista

5x Risotto recept ideeën voor de lente en zomer

Deel deze post

Oké ik denk dat het niet echt nieuw is dat ik graag, maar dat ook heel graag risotto eet! Naast dat het vaak een éénpansgerecht is, weinig betekent dat voor mij weinig afwas, ook prettig voor in de vaatwasser, en gewoon heel erg lekker! Met risottorecepten kun je ook nog eens heel veel smaken en ingrediënten combineren. In de lente en zomer eten wij regelmatig risotto. Dan heb ik ook meer lekkere risotto recepten voor de lente en zomer op de foodblog staan dan in de winter. Ondertussen is er veel diversiteit en dat is een goede reden om de risottorecepten weer eens onder de aandacht te brengen. Tijd voor een top vijf van mijn risotto recepten voor de lente en zomer met garnalen, asperges en andere frisse en lekkere ingrediënten. Welk risotto recept is jouw favoriet?

5x Risotto recept voor de lente en zomer

Risotto recept 1: Risotto met garnalen, doperwten en limoen

Een frisse en hele snelle risotto voor de lente. Nee niet meer boter, maar fris met creme fraiche. Even iets anders, maar verrassend lekker en fris, zoals je mag verwachten. Natuurlijk met verse kruiden.

lente risotto met garnalen, doperwten en limoen

Risotto 1: Risotto met garnalen, doperwten en limoen.

Risotto recept 2: Risotto met groene en witte asperges

Risotto met het seizoensproduct van de lente groene en witte asperges, wat een wit gouden combinatie echt om van te genieten en nog snel maken, voordat het witte goud niet meer beschikbaar is.

Lekkere asperges Risotto met witte en groene asperges recept foodblog Foodinista

Risotto 2: Risotto met witte en groene asperges

Risotto recept 3: Oosterse risotto

Deze risotto is heel pittig in de winter, maar geeft in de zomer een vakantiegevoel. Combineer Italië met het oosten in dit risotto recept.

oosterse risotto

Risotto 3: Oosterse risotto met gegrilde courgette en geitenkaas

Risotto recept 4: Limoenrisotto met garnalen

MMMM frisse risotto met limoen en getopt met garnalen en kruiden. Echt helemaal klaar voor de zomer is deze risotto.

Limoenrisotto met garnalen nom nom nom tag foodblog foodinista

Risotto 4: Limoen risotto met garnalen

Risotto recept 5: Risotto met asperges

Nog een echt Nederlandse risotto. Risotto met asperges en Reypenaer kaas. Ja zo kan het ook! Helemaal lente en Italiaanse risotto met Nederlandse invloeden.

risotto met asperges

Risotto 5: Risotto met asperges en Reypenaer kaas

Meer foodblogs en recepten ontvangen van Foodinista? Volg Foodinista op Twitter, Facebook en Pinterest of schrijf je in voor de Nieuwsbrief.

Geen reactie's

Geef een reactie