29 nov Bier Spijs inspiratie van Bierfabriek in Amsterdam
Een dagje Amsterdam en een echte bierbeleving ervaring of een gezellig avondje uit? Dan is voor een biefliefhebber de Bierfabriek een adres waar je een taptafel kunt reserveren en een hapje kunt eten. Goed idee? Lees mee of het iets voor jou is? Naast Amsterdam kan dit ook in Rotterdam, Delft en Almere. Voor een vrijgezellenfeest en bedrijfsuitje is dit natuurlijk ook een toffe plek. Samen aan de taptafel en een beleving boeken met een stevige maaltijd. Ik geef alvast een voorproefje van de Bierfabriek, een erg leuke locatie in Amsterdam waar je als bier en bier spijs liefhebber zeker een keer naartoe wilt.
Volg Foodinista op Instagram, Facebook en Pinterest en ontvang altijd de nieuwste berichten. Of schrijf je in voor de Nieuwsbrief.
Proeven bij Bierfabriek in Amsterdam
Afgelopen weekend ben ik gaan voorproeven bij Bierfabriek in Amsterdam, waar ik al langer enthousiast over ben, maar helaas nog nooit een bezoek had gebracht. Eigenlijk wil ik Bierfabriek samenvatten in een top 5 van Vakmanschap.
- Natuurlijk de bieren! De Puur, De Rosso en de Nero. Geen gewoon pils, maar echte bieren van de Bierfabriek. Zelf gebrouwen en met een eigen karakter in ieder een eigen glas. Mijn favoriet? De Nero, terwijl ik eigenlijk niet snel voor een donker bier kies, maar er is een reden voor, waarom dit bier mijn persoonlijke favoriet is.

- Dan komen wij namelijk bij punt 2; de bier-spijs combinatie. Huisgebrouwen bier in combinatie met de signature dish van Bierfabriek. Het Frans Boerderijkippetje, de zoete smaken van het biertje gaan hier perfect en mooi mee samen. Ook met de sausjes die pittig zijn is het een mooie combinatie. Toegankelijk toch voor een leuk diner? Niet zo van de kip of ben je misschien vegetarisch? Geen probleem. Iedere dag is er een wisselend dagmenu met een vleesgerecht en een vegetarische schotel. Bij ons strudel met spinazie en twee soorten kaas die er erg goed uitzagen en een steak die ook erg goed was!

- Ook een vleesliefhebber en bekend met de Lindehoff? Dan zou het je misschien niet verbazen dat Bierfabriek waar voor vakmanschap wordt gekozen, het bier wordt tenslotte zelf gebrouwen, ook voor een vak leverancier kiest als o.a. de Lindehoff.

- Bij Bierfabriek kun je met groepen vanaf 6 personen een echte taptafel reserveren, zit je tussen de brouwketels en waan je je in een brouwerij. En dankzij de drukte is er ook altijd leven in de brouwerij. De oude sfeer van het café van vroeger is weer teruggehaald. Pinda’s op tafel, zelf kraken en gooi het maar op de grond. Een detail; dit is ook nog goed voor de houten vloer.

- Transparantie. Een open keuken het blijft een pré; vanaf het begin zien wat je eet en je zal verstelt staan hoeveel kip er op de barbecue gaan.
Ook naar Bierfabriek voor zelf bier tappen?
Breng een bezoek aan één van de volgende locaties van de Bierfabriek:
- Nes 67 in Amsterdam
- Burgwal 45-49 in Delft
- Koetsierbaan 2 in Almere
- Galileistraat 24 in Rotterdam
Maak wel een reservering, want je bent zeker niet de enige! Op vrijdag en zaterdag is het voor kleine gezelschappen op inloop en andere dagen kun je reserveren. Vooral voor een eigen taptafel moet je snel zijn.
Meer artikelen en tips ontvangen van Foodinista? Volg Foodinista op Facebook en Pinterest of schrijf je in voor de Nieuwsbrief.




Geen reactie's